• Головна
  • Чи потрібен дозвіл з військомату щоб виїхати за кордон?
Важливо
08:00, 23 січня 2015 р.

Чи потрібен дозвіл з військомату щоб виїхати за кордон?

Важливо

У зв'язку з виданим Указом про чергову четверту чергу мобілізації на Україні, в певних колах, виникла паніка.

Багато молодих чоловіків зараз прагнуть виїхати за кордон, щоб уникнути участі у братовбивчій війні і залишитися живими. Не секрет, що після місяця перепідготовки, резервістів кидають у пекло громадянської війни, з якої більшість повертається додому каліками, а деяких привозять в цинкових трунах.

Зведення АТО і РНБО про втрати вже нікого не обманюють. Люди вже навчилися множити на десять, щоб встановити істинні цифри втрат.

Більшість сіл Закарпаття вже практично позбулися чоловічого населення. Практично всі вони виїхали за кордон на заробітки. Що цікаво, рубежі перетинаються не тільки в західному напрямку, а й на схід.

Деякі громадяни побоюються, що у зв'язку з мобілізацією, виїзд за кордон буде заборонений. Однак турагентства, що реалізують путівки нічого про це не знають. В Держприкордонслужбі України заспокоюють, що ніяких вказівок з цього приводу не отримували і додаткових паперів вимагати не будуть.

У військкоматах кажуть, що обмежень по виїзду за кордон не накладається. Якщо ж для перетину кордону потрібні довідки з їхнього відомства про дозвіл, то вони не зобов'язані видавати такі документи.

Крім цього у військових комісаріатах уточнюють, що тим особам, які перебувають на військовому обліку, і отримали повістку, забороняється залишати місце проживання, інакше їх притягнуть до адміністративної відповідальності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#закарпаття #держприкордон #прикордонна служба #заборона виїзду за кордон #мобілізація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...