• Головна
  • Закарпаття сплатило понад 5 мільярдів гривень податків та ЄСВ
12:00, 22 січня 2015 р.

Закарпаття сплатило понад 5 мільярдів гривень податків та ЄСВ

За минулий рік платники податків Закарпатської області поповнили Загальний бюджет на 2 мільярди 225 мільйонів гривень податків і зборів, а фонди державного соціального страхування - 2 мільярди 878 мільйонів гривень єдиного соціального внеску. Якщо порівняти ці виплати з 2013 роком, то скарбниця отримала податкових надходжень на 7,2% більше, а фонди - на 3,5%.

У розрізі основних податків Закарпаття, найбільше надійшло податку з доходів фізичних осіб - 1 мільярд гривень. Другий податок за величиною сплати - податок на додану вартість. Його підприємства сплатили понад 434 млн гривень. На третьому місці - податок на прибуток підприємств, якого надійшло 170,7 мільйона гривень.

За словами начальника Головного управління ДФС в Закарпатській області Олексія Петриченка, більшість податків і зборів в області направляються в місцеві бюджети. Так, протягом 2014 платники податків краю направили в місцеву казну 1 мільярд 365 мільйонів гривень, що на 99,3 мільйона гривень або на 7,8% більше, ніж у 2013 році.

Основа місцевого бюджету області - податок на доходи фізичних осіб, частка якого становить більше 73%. Слідом за цим податком за шкалою «більше», йде єдиний податок, якого фізичні та юридичні особи сплатили 167,8 мільйона гривень, що перевищує показники 2013 року на 19,4 мільйона гривень. Також серед трійки лідерів-«місцевіків» і плата за землю. Від неї надійшло 88,4 мільйона гривень.

- Головне управління ДФС в Закарпатській області, адмініструючи податки і збори, працює над тим, щоб надходження до бюджету - «фінансові м'язи» благополуччя держави та її громадян, стабільно наповнювалися. Важливу роль у цьому процесі відіграє сумлінність платників податків. Ми вдячні всім платникам, незважаючи на важку економічну ситуацію, своєчасно і в повному обсязі виконують свій обов'язок, - відзначає Олексій Петриченко, - і додає, - 2015 розпочався з реформ податкового законодавства. Скоротилася кількість податків, прийнятий закон про податковий компроміс, зменшено ставки ЄСВ. Сподіваюся, цей рік буде кращим за минулий, і держава, завдяки зростанню надходжень, забезпечуватиме гідне життя своїм громадянам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#на закарпатті #в ужгороді #податки #єсв #додана вартість #кількість налогів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...