• Головна
  • Закарпаття очікує від Києва коштів на зарплату вчителям та медикам
09:00, 22 січня 2015 р.

Закарпаття очікує від Києва коштів на зарплату вчителям та медикам

Як відомо, 2015-й приніс чимало новацій, зокрема, і щодо принципів формування бюджетів – як державного, так і місцевих, та відповідно виплат бюджетних коштів.

Так, зокрема, заробітні плати працівників галузей охорони здоров’я та освіти (вчителів загальноосвітніх шкіл та інтернат них закладів) фінансуються за рахунок «медичної» та «освітньої » субвенцій з державного бюджету. Зараз на Закарпатті сталася напружена ситуація з виплати заробітної плати за першу половину січня цим категоріям працівників. Відтак голова Закарпатської ОДА звернувся телеграмою до Державного казначейства України й Міністерств освіти і науки та охорони здоров’я з проханням терміново здійснити перерахування коштів «освітньої» і «медичної» субвенцій для забезпечення виплати заробітної плати вчителям та медикам.

До слова, відповідні дані для забезпечення фінансування обласними службами було надіслано міністерствам вчасно, як і відкрито потрібні для цього рахунки.

Голова закарпатської ОДА наголошує: «Для Закарпаття тривожно, що на сьогодні ще немає субвенції для виплат медикам та освітянам. Тому й терміново звернувся до відповідних державних структур. Люди очікують зарплату, а держава має її забезпечити». 

«Сподіваюся, що нас там почують і ті питання, які є в структурі міністерств і котрі викликали затримку, будуть усунені й кошти надійдуть, а бюджетні працівники якомога швидше отримають зароблене», - зазначив Василь Губаль.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#на закарпатті #в ужгороді #губаль #ода #кошти #зарплата вчителям #зарплата медикам
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...