• Головна
  • Автовиробництво в Україні в 2014 році скоротилося майже наполовину
14:00, 16 січня 2015 р.

Автовиробництво в Україні в 2014 році скоротилося майже наполовину

За даними асоціації «Укравтопром», які в самій організації називають попередніми, в минулому році з конвеєрів 9 автоскладальних підприємств України зійшло без малого 29 тисяч автотранспортних засобів. Мова йде про легкові автомобілі, легкий комерційний транспорт, вантажівки, спецтехніку та автобуси.

Цей показник на 43% менше, ніж було вироблено українськими автозаводами в 2013-му. Сукупний обсяг випуску автотранспорту в позаминулому році перевищив 50 тисяч одиниць.

З дев'яти автозаводів України в 2014-му виробництво зросло лише на АвтоКрАЗі, причому відразу майже на 50%. У минулому році тут було випущено 1388 вантажних автомобілів.

На підприємстві уточнюють, що справжній бум виробництва був відзначений у 2-му півріччі. Обсяг випуску міг би бути ще вищим, якби не обмеження в подачі електроенергії на автозавод, викликані дефіцитом енергоносіїв в країні.

В значній мірі завантаженість виробничих потужностей цього підприємства обумовлено військовим замовленням.

Решта автозаводів країни більшою чи меншою мірою скоротили виробництво: Запорізький автозавод - на 35%, корпорація «Богдан» - на 68%, Бориспільський автозавод корпорації «Еталон» - на 87% (за рік випущено всього 110 автобусів).

Чернігівський завод цієї ж компанії скоротив обсяги на 28%, автоскладальне підприємство в Кременчуці, на якому випускають легкові автомобілі, - на 17%.

Часівоярський автозавод зменшив виробництво на 46%, завод «Черкаський автобус» - на 25%.

На автозаводі компанії «Єврокар» на Закарпатті, на якому випускаються автомобілі Skoda, за минулий рік зібрали 3649 автомобілів (-68%).

І, нарешті, обсяги виробництва на флагмані українського автопрому, Запорізькому автозаводі, в 2014-му зменшилися на третину (-35%). За минулий рік тут випущено трохи більше 13 тисяч автомобілів і автобусів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#на закарпатті #в ужгороді #бізнес #єврокар #шкода #виробництво #автомобілів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...