
16:00, 15 січня 2015 р.
В Ужгороді для перших немовлят року знайшли лише по тисячі гривень
В обласному центрі сім’ям 5 немовлят дадуть в якості премії по 1000 гривень.
Такий проект рішення депутати Ужгородської міської ради розглянули 14 січня.
Раніше премія сім’ям, що народили малюків 1 січня, складала приблизно 2 тисячі гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:20
Вчора
ТОП новини
Оголошення
12:51, Вчора
12
12:51, Вчора
6
16:53, 24 червня
3
15:22, 22 червня
16:53, 24 червня
15