• Головна
  • Стартував другий сезон «Знайдено в Україні» (ФОТО)
Знайдено в Україні
10:17, 23 грудня 2014 р.

Стартував другий сезон «Знайдено в Україні» (ФОТО)

Знайдено в Україні

Цієї зими через курс валют більше 70% українців відмовилися від поїздок за кордон. Команда "Знайдено в Україні" готова запропонувати їм якісну і недорогу альтернативу в рідній країні.

4 мандрівника проїдуть понад 5000 кілометрів по Україні, щоб знайти найкращі місця для зимового відпочинку. В планах у команди розкрити перед українцями невідомі Карпати і Закарпаття, довести, що на Чорному морі є чим зайнятися і в січні, а головне - запропонувати українцям бюджетні варіанти для поїздок по країні всією сім'єю в холодну пору року. Як і в першому сезоні, команда буде оцінювати кожне місце за 10-бальною шкалою: співвідношення ціна-якість, дороги, інфраструктуру, розваги, їжу і т.д., а в кінці поїздки презентує "Топ-10 місць для зимового відпочинку в Україні .

"Через кризу більше половини українців відмовилися від закордонних поїздок на новорічні канікули, - каже організатор" Знайдено ... ", поетеса Лала Тарапакіна. - І це шанс для розвитку внутрішнього туризму. Перший сезон" Знайдено ... " довів, що ми дуже погано знаємо Україну, воліючи їй європейські курорти, Туреччину та Єгипет. Але у нас і самих є місця нітрохи не гірше, саме тому влітку по стопах проекту в подорож вирушили сотні сімей. На цей раз ми хочемо добитися не менших результатів. Показати українську зиму у всій красі : від Карпат до Чорного моря. Щоб усе встигнути, в команді "Знайдено ..." тепер відразу два фотографа: Олег Кирієнко та Олександр Котенко, обидва професійні мандрівники, які спеціалізуються на Україні, обидва багаторазово ходили в експедиції і в гори, і по узбережжю. Наприклад , Саша включив в наш маршрут Дземброню, містичне карпатське місце неймовірної краси, Олег, як справжній одесит, вже відкоригував точки на березі Чорного та Азовського морів, куди ми повинні дістатися ".

Також до команди "Знайдено ..." приєднався журналіст Максим Щербаков, головне завдання якого - зібрати історії простих українців, які вболівають за свою країну. "У кожному маленькому городочке чи селі ми обов'язково зустрічаємо людей, які живуть цим місцем, - розповідає Максим. - Хтось сам збудував музей свого краю, хтось тримає в ідеальному порядку ціле село, а хтось у своєму крихітному готелі зустрічає приїжджих з таким привітністю, що хочеться залишитися там не на день, а на місяць. Ці люди заслуговують того, щоб про них дізналися. Тому що завдяки їм в українського туризму є майбутнє ".

Всього мандрівники пробудуть в турі з невідомої Україні близько трьох тижнів. За цей час планують відвідати близько 20 місць. Як і в першому сезоні, вони просять підключатися до проекту всіх бажаючих, розповідати про місця, куди рідко заглядають туристи, але які заслуговують на увагу.

Стартував другий сезон «Знайдено в Україні» (ФОТО), фото-1
Стартував другий сезон «Знайдено в Україні» (ФОТО), фото-2
Стартував другий сезон «Знайдено в Україні» (ФОТО), фото-3
Стартував другий сезон «Знайдено в Україні» (ФОТО), фото-4
Стартував другий сезон «Знайдено в Україні» (ФОТО), фото-5
Стартував другий сезон «Знайдено в Україні» (ФОТО), фото-6
Стартував другий сезон «Знайдено в Україні» (ФОТО), фото-7
Стартував другий сезон «Знайдено в Україні» (ФОТО), фото-8
Стартував другий сезон «Знайдено в Україні» (ФОТО), фото-9
Стартував другий сезон «Знайдено в Україні» (ФОТО), фото-10
Стартував другий сезон «Знайдено в Україні» (ФОТО), фото-11
Стартував другий сезон «Знайдено в Україні» (ФОТО), фото-12
Стартував другий сезон «Знайдено в Україні» (ФОТО), фото-13
Стартував другий сезон «Знайдено в Україні» (ФОТО), фото-14
Стартував другий сезон «Знайдено в Україні» (ФОТО), фото-15
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#закарпаття #карпати #відпочинок #чорне море #азовське море #Знайдено в Україні
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...