11:00
Вчора
До новорічно-різдвяних свят та з метою організації збору коштів, група ЦИМБОРИ - Cimborák (Друзі) організувала благодійну акцію.
20-21 грудня 2014 на набережній Незалежності в місті Ужгород, біля пам'ятника Масарику відбулося святкове частування, в меню якого були: різдвяний суп, глінтвейн і різні солодощі та ласощі.
Зібрані кошти будуть направлені на потреби Обласного притулку для дітей (смт. Батьово Берегівського району), де знаходяться дітки, які через позбавлення сімейного виховання опинилися в складних умовах.