• Головна
  • Школярі Перечинщини отримали нові парти
14:00, 20 грудня 2014 р.

Школярі Перечинщини отримали нові парти

19 грудня, в день святого Миколая голова облради Володимир Чубірко навідався на Перечинщину, як і годиться, з подарунками для школярів. Навчальним закладам було вручено сертифікати на 10 нових шкільних комплектів. Устаткування розподілено пропорційно кількості учнів. За нові парти сядуть учні 8 шкіл. По одному набору дісталося: ЗОШ І-ІІІ ст. тур'я Ремета, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Тур'я Пасіка, ЗОШ i-II ст. с.Сімеркі, ЗОШ i-II ст. с.Полянска Гута, Зарічівска ЗОШ i-II ст., ЗОШ i-II ст.с. Тур'я Бистра, по два - Перечинський ЗОШ І-ІІІ ст. І ЗОШ i-III ст. с.Порошково.

Володимир Чубірко констатував, що область приділяє велику увагу галузі освіти. За рахунок обласного бюджету в Перечинської гімназії замінили дах, замінюють вікна у місцевій школі на енергозберігаючі.

«Зараз Перечинський район шкільними партами для першокласників забезпечений. Крім того, в області будуть вручатися кабінети фізики та біології. Район може розраховувати і на це обладнання. У наступному році і надалі будемо допомагати освіті району »- зазначив Володимир Чубірко.

в Цілому для потреб області придбано за кошти обласного бюджету 350 таких комплектів для першокласників. Один комплект налічує 15 парт і 30 стільців. Парти і стільці налаштовуються під зріст школяра. На проект було виділено більше 3 мільйонів гривень з обласного бюджету.

Також в ході зустрічі з педагогами обговорили можливість втілення проектів з енергозбереження в районі. Визначалися, в яких закладах можливо замінити котли з великим коефіцієнтом корисної дії, а де є необхідність встановити металопластикові вікна та двері. «Буде розроблений план дій, і ми затвердимо графік його виконання. Проекти з енергозбереження в даний час пріоритетні. І ми будемо активно впроваджувати програму з впровадження альтернативних джерел енергії в бюджетних установах », - вважає керівник ради.

Участь у заході взяли керівник Перечинщини Іван Бібен та міський голова Мирослава Гуранич, заступник голови райради Юрій Дзямулич.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#закарпаття #перечин #зош #школа #парти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...