• Головна
  • В Ужгороді Сергій Федака «за прилавком» поділився планами на майбутнє і висловив прохання Святого Миколая
12:00, 14 грудня 2014 р.

В Ужгороді Сергій Федака «за прилавком» поділився планами на майбутнє і висловив прохання Святого Миколая

11 грудня учасником акції «Письменник за прилавком» вже втретє став письменник, журналіст, доктор історичних наук, професор Сергій Федака. За чашкою запашного чаю він проаналізував власні досягнення, поділився планами і висловив прохання до Миколи.
Цього року письменник видав три книги - «Історію України від найдавніших часів до 1648 року» (Знання, 2014); «Населені пункти та райони Закарпаття», «Калейдоскоп календаря» (Поліграфцентр «Ліра», 2014). Кращу і дорожчу визначити не зміг.

«Вони настільки різні, що я б їх не порівнював. Перша дуже довго і великими зусиллями писалася. Довідник ще довше, вірші - за вісім років. Всі кров'ю, і нервами, і зусиллями досягалося. Тому всі три дорогі. Приблизно десь однотипні при тому, що дуже різні і за змістом, і за обсягом, і за характером, але якось так добре зійшлися », - міркує професор. Поділився з читачами і процесом творчої кухні. Сергій Федака зазвичай працює одночасно над кількома проектами. А коли вони дозрівають, логічно доходять кінця, допрацьовує і випускає у світ. Зараз працює над історією Ужгорода в анекдотах і апокрифах, а також над розповідями зі шкільного життя.

Окриленість письменнику надають два види творчості - художня і наукова. Професор-історик не поділяє їх, але зізнається, що більше пишеться науково. Серед здійсненних мрій назвав, зокрема, бажання написати серію романів з історії ХХ століття. За продовження історії України від 1648 поки не замахується, але й не виключає.

У Святого Миколая Сергій Федака попросив міцних нервів, тому що останнім часом все важче впоратися з переробкою інформації та емоціями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#В Ужгороді #Сергій Федака
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...