Захід проходитиме в Залі засідань Вченої ради УжНУ, за адресою: пл. Народна 3, м. Ужгород.
Основними завданнями заходу є ознайомити широке коло можливих аплікантів та зацікавлених осіб із баченням Міністерства освіти і науки України щодо роботи Національних контактних пунктів, надати консультації експертів щодо особливостей участі в РП «Горизонт 2020» та представити нові конкурси за такими пріоритетними напрямами, «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіка» і «Здоров’я, демографічні зміни та добробут», дії Марії Склодовської-Кюрі, «Інклюзивні суспільства» тощо.
Наша увага буде зосереджена також на трансфері технологій як одного з інструментів, що підвищує шанси успішної участі українських дослідних та виробничих організацій у РП «Горизонт 2020». Це питання є дуже актуальним в світлі останнього засідання НКП в Брюсселі, де питанням синергії в роботі різних Європейських фондів, що фінансують дослідження та інновації, належить чільне місце. В цьому контексті буде окремо висвітлено, які ще програми та структуральні фінансові фонди підтримують розвиток досліджень та інновацій (наприклад COST, 3-тя Програма Здоров’я, COSME тощо.)
Вкрай актуальною залишається вимога наявності налагодженої співпраці між представниками науки, бізнесу та влади як необхідного компоненту написання успішного регіонального проекту. Проекти, що відповідають даним критеріям, будуть підтримуватись в першу чергу.
Запрошуємо до участі та обговорення всіх небайдужих до цієї теми. Участь в інформаційному дні є безкоштовною. Необхідною умовою участі є заповнення Реєстраційної форми.
Для більш детальної інформації звертайтесь до організаторів заходу.
Контакти: Таїсія Симочко - 0503729950
Оксана Майор - 0999637191
Довідково: «Горизонт 2020» - найбільша дослідницька та інноваційна Рамкова Програма ЄС, бюджет якої становить майже 80 млрд. євро на 2014-2020рр. Основною метою даної Програми є фінансування передової науки, конкурентоздатної, інноваційної промисловості та вирішення основних соціальних викликів, перед обличчям яких стоїть сучасна Європа. Учасниками проектів можуть бути навчальні, наукові, дослідницькі організації, підприємства (особливо МСП), громадські та неурядові організації, тощо.