![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
Замінували
17:00, 3 грудня 2014 р.
На Закарпатті з ранку «замінували» вже три адмінбудівлі
Замінували
2 грудня, відразу три повідомлення з інтервалом в деякий час про можливі замінування адмінбудівель на території області надійшло в правоохоронні органи Закарпаття.
О 10:25 в оперативно-рятувальну службу Закарпаття надійшло повідомлення про можливе знаходження вибухонебезпечних предметів у будівлі Ужгородського міськвиконкому.
З об'єкта негайно евакуювали всіх працівників і відвідувачів загальною чисельністю 220 чоловік. Слідчо-оперативною групою Ужгородського МВ УМВС НДКЦ, кінологами і групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ГСЧС України в Закарпатській області було обстежено приміщення та прилеглу територію. Вибухонебезпечних предметів не виявлено.
На місце події також виїжджали: керівництво У ГСЧС України в Закарпатській області на чолі з начальником Мирославом Щербеєм; два пожежно-рятувальні автомобілі ДПРЧ-15 м. Ужгород та аварійно-рятувального загону спеціального призначення, а також фахівці піротехніки АРЗ СП.
Далі фахівці-вибухотехніки провели обстеження будівель Чопської міської ради та Мукачівської райдержадміністрації. На даних об'єктах також була проведена евакуація працівників та відвідувачів. Представники оперативно-рятувальної служби забезпечували пожежну та техногенну безпеку місць проведення пошукових робіт.
В обох цих випадках повідомлення про замінування також виявилися помилковими.
За всіма трьома фактами проводяться слідчі дії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...