
Спорт
08:07, 2 грудня 2014 р.
Захисник «Говерли» Еверсон Ліма самовільно покинув ужгородську «Говерлу»
Спорт
Бразилець втомився від того, що йому не платили зарплату і поїхав грати в чемпіонат Лівану.
Відзначимо, що сам Ліма стверджує, що не отримав в «Говерлі» зарплату жодного разу. Нагадаємо, що він встиг зіграти за ужгородський клуб 2 матчі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:20
Вчора
ТОП новини
Оголошення
16:53, 24 червня
9
22:30, 23 червня
1