• Головна
  • В Ужгороді вийшла нова лірична збірка закарпатської поетеси Лідії Повх
09:47, 15 липня 2011 р.

В Ужгороді вийшла нова лірична збірка закарпатської поетеси Лідії Повх

В ужгородському «Видавництві Олександри Гаркуші» побачила світ поетична збірка закарпатської поетеси Лідії Повх «Навздогін Вергілію».

У новій ліричній  книзі авторка продовжує тему філософії часу, пропонує свої варіанти осмислення місця чоловіка і жінки, людини на отчій землі. Минуле і сучасність переплітаються у верлібрах поетеси, творячи національну пам´ять.

В оформленні книги, що вийшла до 50-річчя  авторки віршів для дорослих та дітей, використано твір закарпатського письменника та скульптора-різьбяра по дереву Петра Ходанича "Над берегами вічності".

Лідія Петрівна Повх народилася 25 квітня 1961 року в с. Кушниця Іршавського району Закарпатської області. Закінчила філологічний факультет Ужгородського державного університету. Кандидат педагогічних наук, доцент Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти. Відмінник освіти України. Автор поетичних збірок "Гілка глоду", "Дощі і стіни"; творів для дітей "Йшла ворона по перону", "Цар Іван - з кукурудзи качан", "Нумо гратися усі: вірші, забавлянки, пісеньки, лічилки та дражнилки", "Політ на кулі", "Дражнилки",  "Школярі-школярики"; наукових видань "Виховні та дидактичні аспекти ментального в українській поезії для дітей", "Уроки після школи: Культура мовлення", понад 50 наукових публікацій у провідних фахових виданнях з педагогіки. Лауреат обласної літературної премії імені Ф. Потушняка та Всеукраїнської літературної премії ім. Зореслава.


 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...