11:00
Вчора
За місяць комунальники спромоглися запустити 3 підйомники з 39 зупинених місяць тому
Як повідомляло Відкрите Закарпаття-ViZa на початку червня в обласному центрі Закарпаття враз зупинили експлуатацію 39 ліфтів у багатоповерхівках. В "Ужгородліфті" тоді повідомили, що підйомники зупинили через технічні причини. Усі їх мали обстежити і після того придатні до експлуатації знову запустити у роботу.
Минув місяць, а віз, як то кажуть, і досі там. Як повідомив головний інженер "Ужгородліфта" Володимир Джміль через відсутність коштів за цей час вдалося запустити усього 3 підйомники. Коли буде відновлена робота інших, чиновник прогнозувати не береться.