
10:38, Сьогодні
На Закарпатті пройшли екорейди проти нелегального джипінгу


Держекоінспекція у Закарпатській області посилила контроль за збереженням гірських екосистем та провела спільні рейди для протидії нелегальним поїздкам на позашляховиках (джипінгу).
До екологічних патрулів долучилися:
- представники органів прокуратури;
- працівники Національної поліції;
- представники Ясінянської селищної ради.
Учасники рейдів обстежили найпопулярніші туристичні маршрути, де існує найбільший ризик виїзду важкої техніки, а також території природно-заповідного фонду, де рух транспорту суворо заборонено. Окрім виявлення порушників, фахівці проводили роз'яснювальну роботу з туристами та місцевими мешканцями.
- Екоінспекція наголошує, що такі перевірки на Закарпатті тепер будуть регулярними. Головна мета спільних заходів — зупинити руйнування цінних природних комплексів Карпат та притягнути любителів екстремальної їзди до відповідальності за порушення природоохоронного законодавства.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
16:53, 24 червня
13:36, 6 липня
11:08, 29 червня
4
09:58, 3 липня