• Головна
  • Через аномальну спеку комунальники почали поливати вулиці Ужгорода
14:58, Сьогодні
Надійне джерело

Через аномальну спеку комунальники почали поливати вулиці Ужгорода

В Ужгороді комунальники розпочали полив дорожнього полотна. Про це у коментарі Сайту міста Ужгород розповіла начальниця відділу благоустрою Олександра Турянчик.

Так, полив вулиць здійснюють двічі на день - з 5 по 7 годину ранку та вдень близько 12-13 години. Це будуть робити, допоки триматимуться високі температури - від 28 градусів.

Поливають переважно центральні вулиці. А вдень - й вулиці за рухом громадського транспорту.

Полив вулиць охолоджує покриття й таким чином зменшує деформації у спеку.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментар начальниці відділу благоустрою
#полив #вулиці #дороги #Ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення