
14:58, Сьогодні
Надійне джерело
Через аномальну спеку комунальники почали поливати вулиці Ужгорода
В Ужгороді комунальники розпочали полив дорожнього полотна. Про це у коментарі Сайту міста Ужгород розповіла начальниця відділу благоустрою Олександра Турянчик.
Так, полив вулиць здійснюють двічі на день - з 5 по 7 годину ранку та вдень близько 12-13 години. Це будуть робити, допоки триматимуться високі температури - від 28 градусів.
Поливають переважно центральні вулиці. А вдень - й вулиці за рухом громадського транспорту.
Полив вулиць охолоджує покриття й таким чином зменшує деформації у спеку.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментар начальниці відділу благоустрою
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:13, 20 червня
11:31, 18 червня
18:13, 20 червня
18:13, 20 червня
18:13, 20 червня