• Головна
  • На Закарпатті 9 ліцеїв отримають понад 41 млн грн на модернізацію освітніх просторів
14:21, Сьогодні

На Закарпатті 9 ліцеїв отримають понад 41 млн грн на модернізацію освітніх просторів

На Закарпатті 9 закладів освіти отримали фінансування на облаштування сучасних освітніх просторів. Про це повідомив Голова Закарпасткьої ОВА Мирослав Білецький у Фейсбуці.

На Закарпатті 9 ліцеїв отримають понад 41 млн грн на модернізацію освітніх просторів, фото-1

Загальний обсяг цільової субвенції для області становить 41 млн 315 тис. грн. Кошти спрямують на школи, які з 2027 року стануть академічними ліцеями.

Цьогоріч кошти отримають:

 - Вишківський ліцей №1;

 - Воловецький ліцей;

 - Білківський ліцей;

 - Рахівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1;

 - Ліцей імені Героїв 68-го батальйону (м. Перечин);

 - Ільницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів;

 - Кушницький ліцей;

 - Берегівський ліцей імені Лайоша Кошута;

 - Ужгородський ліцей №15.

Відповідно до проєктів для закладів освіти громади зможуть закупити обладнання, мультимедійні засоби та меблі.

Сучасний освітній простір – це про знання через практику. Тут учні мають можливість навчатися через власні дослідження та досвід, а вчителі – ефективно застосовувати найновіші методики на практиці.

Читайте також: Укрзалізниця запустила три нові сучасні вагони на рейси до Ужгорода

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #Ліцеї #Модернізація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення