
17:52, 20 червня
Зеленський відправив Орден Білого Орла президенту Польщі «Новою поштою»
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що повернув до Польщі Орден Білого Орла, яким був нагороджений у 2023 році. Таке рішення він ухвалив після того, як президент Польщі Кароль Навроцький позбавив його найвищої державної нагороди країни.

«Отже, якщо вважається, що цей особливий символ може залишатись у Катерини Другої, Беніто Муссоліні та Герхарда Шредера, то ми в Україні не будемо із цим сперечатись», — заявив президент України.
У своєму зверненні Зеленський заявив, що не буде сперечатися щодо рішення польської сторони, водночас наголосивши на важливості підтримки та солідарності польського народу у боротьбі України проти російської агресії.
Нагадаємо, що 19 червня президент Польщі Кароль Навроцький ухвалив рішення про позбавлення Володимира Зеленського Ордена Білого Орла.
Після цього міністр закордонних справ України Андрій Сибіга та керівник Офісу президента Кирило Буданов також відмовилися від польських державних нагород.
На ситуацію відреагував і прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск. Він наголосив, що конфлікт між Польщею та Україною вигідний росії та зазначив, що «лінія фронту проходить в іншому місці».
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
ТОП новини
Оголошення
18:13, 20 червня
18:13, 20 червня
11:31, 18 червня
18:13, 20 червня
18:13, 20 червня