
11:45, Сьогодні
На Ужгородщині рятувальники врятували житловий будинок від масштабної пожежі

У селі Сюрте рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку, яка виникла вдень 12 червня. Повідомлення про займання на вулиці Шандора Петефі надійшло до Служби порятунку о 15:36.
Першими вогонь помітили сусіди, які повідомили власника оселі та викликали рятувальників. Господар будинку на момент пожежі перебував удома — він оперативно знеструмив будинок, перекрив газопостачання та відвів автомобіль у безпечне місце.
На місце події прибули вогнеборці з Чопа, Ужгорода та пожежна команда села Малі Геївці. Осередок займання знаходився у котельні, звідки полум’я швидко перекинулося на дах житлового будинку.
Пожежу локалізували о 16:15 на площі 120 квадратних метрів, а вже о 16:47 повністю ліквідували.
Внаслідок пожежі пошкоджено приміщення котельні та покрівлю будинку.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:50, 2 червня
12:02, 1 червня
3
11:58, Сьогодні
11:26, 5 червня
1