
13:42, 3 червня
Частина Ужгорода тимчасово залишилася без водопостачання через аварійні роботи

Через аварійно-відновлювальні роботи на водогоні по вулиці Шпеника (Анкудінова) тимчасово призупинили водопостачання в окремих районах міста.
Без води наразі залишилися жителі вулиць Шпеника (Анкудінова), Дайки, Коцюбинського, Робочої, Руської та Лесі Українки.
У КП «Водоканал м. Ужгород» повідомили, що водопостачання відновлять одразу після завершення ремонтних робіт.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:50, 2 червня
15:22, 29 травня
08:55, 9 червня
00:22, 4 червня
118