• Головна
  • В Ужгороді виявили нетверезого водія без права керування: штрафи перевищили 75 тисяч гривень
14:02, Сьогодні

В Ужгороді виявили нетверезого водія без права керування: штрафи перевищили 75 тисяч гривень

На вулиці Карпатської України в Ужгороді патрульні зупинили водія автомобіля Daewoo Lanos за порушення правил дорожнього руху. Про це інформує патрульна поліція Закарпаття у Фейсбуці.

В Ужгороді виявили нетверезого водія без права керування: штрафи перевищили 75 тисяч гривень, фото-1

Під час перевірки документів правоохоронці встановили, що чоловік був позбавлений права керування транспортними засобами. Крім того, у нього виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Медичний огляд підтвердив, що водій перебував за кермом напідпитку, рівень алкоголю в крові становив 0,85 проміле.

На порушника склали адміністративні матеріали за повторне протягом року керування у стані сп’яніння, повторне керування без права на це та порушення правил користування ременями безпеки.

Загальна сума штрафів перевищила 75 тисяч гривень.

Читайте також: На дорогах Закарпаття вводять температурні обмеження для великовагового транспорту

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше! 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ужгроод #Водій #Порушник
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення