• Головна
  • Начальника мобілізаційного відділення Хустського РТЦК затримали на хабарі
13:01, Сьогодні

Начальника мобілізаційного відділення Хустського РТЦК затримали на хабарі

Начальника мобілізаційного відділення Хустського РТЦК затримали на хабарі, фото-1

У Хустському районі Служба безпеки України викрила корупційну схему у районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

Як повідомляє журналіст Віталій Глагола у своєму телеграм-каналі, начальник мобілізаційного відділення, діючи у змові з іншими військовослужбовцями, вимагав 6 000 доларів США від військовозобов’язаного.

За ці гроші посадовець обіцяв не призивати чоловіка під час мобілізації та не направляти до навчального центру для проходження БЗВП.

21 січня 2026 року його затримали «на гарячому» під час отримання всієї суми хабара. Наразі йому готують запобіжний захід.

Читайте також: Керівника Закарпатського ОТЦК після обшуків переводять у резер: що відомо

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хуст #цтк #сбу #хабар #січень #2026
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення