• Головна
  • СБУ викрила на Закарпатті депутата селищної ради, який виправдовував та заперечував збройну агресію рф проти України
11:33, 2 червня

СБУ викрила на Закарпатті депутата селищної ради, який виправдовував та заперечував збройну агресію рф проти України

СБУ викрила на Закарпатті депутата селищної ради, який виправдовував та заперечував збройну агресію рф проти України, фото-1

Служба безпеки України продовжує системну боротьбу з інтернет-агітаторами, які публічно підтримують дії держави-агресора та виправдовують війну рф проти України. 

Так, кіберфахівці СБУ викрили депутата однієї із селищних рад Берегівського району на виправдовуванні злочинних дій путіна та поширенні кремлівських наративів про «мир» в Україні.

Встановлено, що у соцмережі фігурант публічно підтримував путіна та збройну агресію рф, а також просував тези кремля, щодо «мирних переговорів».

В одному зі своїх дописів у соцмережах зловмисник відзначив, що у разі мобілізації – він не воюватиме проти «братів» та навіть висловив готовність виїхати в росію.

На підставі зібраних доказів депутату повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

Викриття злочину здійснювали кіберфахівці та слідчі СБУ в Закарпатській області за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.

Читайте також: На Закарпатті СБУ викрила місцеву мешканку, яка «злила» у соцмережу пересування військової техніки

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сбу #викриття #червень #2025
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...