• Головна
  • На Рахівщині затримали наркоторговця, який збував наркотики шляхом закладок
12:51, 26 травня

На Рахівщині затримали наркоторговця, який збував наркотики шляхом закладок

Співробітники кримінальної поліції Рахівського районного відділу поліції припинили злочинну діяльність місцевого наркоторговця. Про це інформує Національна поліція Закарпаття.

На Рахівщині затримали наркоторговця, який збував наркотики шляхом закладок , фото-1

У ході оперативної роботи поліцейські з’ясували, що 43-річний мешканець селища Великий Бичків займався збутом особливо небезпечного наркотику Альфа-PVP. Наркотовар фігурант передавав своїм клієнтам шляхом «закладок», а гроші отримував на банківські рахунки.

Під час затримання у зловмисника поліцейські вилучили згортки з синтетичним наркотиком. Відповідно до статті 208 КПК України, підозрюваного у наркоторгівлі поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Слідчі Рахівського районного відділу поліції кваліфікували його дії за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. У справі триває досудове розслідування.

За продаж наркотиків зловмиснику загрожує до 10 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Читайте також: На Закарпатті СБУ викрила схему ухилення від мобілізації

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рахівщина #Наркоторговець #Закладки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...