• Головна
  • В Ужгороді затримали львівського наркоторговця: подробиці спецоперації (фото)
14:22, 2 лютого

В Ужгороді затримали львівського наркоторговця: подробиці спецоперації (фото)

Вчора ми повідомляли, що в Ужгороді поліція провела спецоперацію в центрі міста та затримала молодиків на BMW. Сьогодні з'явилися подробиці затримання та обшуків у підозрюваних. Журналіст Віталій Глагола повідомляє наступне:

В Ужгороді під час спецоперації правоохоронці затримали львів'янина Олега Вагнера, якого підозрюють у наркоторгівлі. Чоловіка зупинили в центрі міста, коли він пересувався на білому BMW X6.

Під час огляду автомобіля поліцейські виявили пакетики з наркотиками, попередньо – кокаїном. Обшуки за місцем проживання підозрюваного підтвердили підозри: було вилучено ще більше кокаїну та таблеток екстазі.

Автомобіль, на якому пересувався затриманий, зареєстрований на 38-річну жінку з таким самим прізвищем. Водночас правоохоронці наразі не висувають претензій до пасажирів, які перебували в авто під час затримання.

Слідчі дії тривають, поліція встановлює всі деталі справи.

Читайте також: У автомобілі закарпатця прикордонники виявили незареєстровану гвинтівку XIX століття

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ужгород #затримання #наркоторговець #Львів #поліція #наркотики #спецоперація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...