
13:21, 17 січня
Кінологи поліції Закарпаття разом зі своїми чотирилапими вихованцями навідалися до діток, постраждалих унаслідок війни
На Закарпатті поліцейські-кінологи організували цікаві показові виступи своїх службових собак для діток, які постраждали внаслідок війни і зараз проходять реабілітацію на території нашої області.
Співробітники Кінологічного центру поліції Закарпаття провели показові виступи службових собак для діток, які постраждали внаслідок російської агресії.
Правоохоронці відвідали табір, у якому відпочивають близько 100 дітей поліцейських з усієї України, та соціально-реабілітаційний центр для дітей, постраждалих унаслідок війни чи позбавлених батьківського піклування.
Дітки мали змогу побачити як службові собаки здійснюють пошук небезпечних предметів та заборонених речовин, побачили навички собак у розшуку людей, затриманні зловмисників та подоланні перешкод.

Після показової частини хлопчики та дівчатка познайомилися з чотирилапими вихованцями кінологів ближче – погралися з собаками та зробили фото на пам’ять.
Заходи проходили за ініціативи Всеукраїнської профспілки Національної поліції України та Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Ribas Rooms Ferenc Lviv: нове життя історичного готелю у Львові
Новини компаній
13:00
3 вересня
Тематична вечірка: як перетворити день народження на кіноісторію
Новини компаній
13:00
1 вересня
Про перший клас безпеки у Свалявській громаді
Новини компаній
15:00
28 серпня
15:00
28 серпня
Користувацький досвід стає ключовим чинником утримання клієнтів
Новини компаній
17:30
27 серпня
Оголошення
10:31, 2 вересня
15:42, Вчора
118
15:16, 25 серпня
11:32, 31 серпня
84