
12:06, 17 січня 2025 р.
Незабаром в Ужгороді запрацює ще один магнітно-резонансний томограф

Згідно з розподілом Міністерства охорони здоровʼя України високотехнологічне обладнання отримала Закарпатська обласна клінічна лікарня ім. А.Новака.
Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.
Щоб приміщення для МРТ відповідало техніко-санітарним вимогам, з обласного бюджету спрямували понад 10 млн грн.
Фахівці вже встановили апарат, проводять налаштування, паралельно заклад готує всі документи, для введення його в експлуатацію.
Старт роботи сучасного МРТ запланований на лютий.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
ТОП новини
Оголошення
12:14, 19 червня
12:30, Сьогодні
5
13:45, 17 червня
12
11:57, 18 червня
3
10:43, 14 червня
51