• Головна
  • Поблизу кордону з Угорщиною затримали чотирьох "туристів"
15:12, 2 січня

Поблизу кордону з Угорщиною затримали чотирьох "туристів"

Поблизу кордону з Угорщиною затримали чотирьох "туристів", фото-1

Чотирьох порушників кордону затримали учора прикордонники відділу «Косино» Мукачівського загону біля кордону з Угорщиною.

Спершу за допомогою технічних засобів дистанційного моніторингу наряд зафіксував рух групи осіб в бік держрубежу. 

Прикордонники негайно висунулись на затримання правопорушників. Затриманими виявились троє жителів Дніпропетровщини, які планували потрапити до сусідньої країни. Зі слів чоловіків, за інформацію про можливий напрямок незаконного перетинання кордону вони віддали переправникам по 5 тисяч доларів США.

Ще одного порушника, який прибув на Закарпаття з Херсонщини, наряд затримав на околиці села Велика Бийгань. Чоловік самостійно проклав собі маршрут, який пролягав в Угорщину поза наявними пунктами пропуску. 

Стосовно затриманих склали протоколи про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП (спроба незаконного перетинання державного кордону України) та ст. 202 КУпАП (порушення прикордонного режиму), справи скерували до суду.

Коло осіб, причетних до організації незаконного переправлення чоловіків, встановлюється.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кордон #порушники #2025
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...