• Головна
  • Одруження з тещею або шлюб з жінкою із інвалідністю: як українські чоловіки виїжджають за кордон
17:52, 2 жовтня 2024 р.

Одруження з тещею або шлюб з жінкою із інвалідністю: як українські чоловіки виїжджають за кордон

Останнім часом на кордоні побільшало військовозобов’язаних чоловіків, які уклали фіктивний шлюб і намагалися виїхати з країни. Прикордонники викривають такі подружжя та зупиняють чоловіків, які начебто супроводжують дружин з інвалідністю.

Про це інформує пресцентр Держприкордонслужби.

Один з таких випадків був викритий прикордонниками днями на кордоні з Угорщиною.

Мікроавтобусом, який здійснює міжнародні пасажирські перевезення, виїжджало подружжя: 42-річний чоловік та його 78-річна дружина.

Пара одружилася торік у Києві, сам чоловік – житель Хмельницької області, жінка – з Луганщини.

Підставою виїзду з України для чоловіка мала слугувати інвалідність дружини. Він розповів прикордонникам, що супроводжує її на лікування в Італію.

Однак, як зʼясували прикордонники, чоловік має дитину від доньки нинішньої "дружини на папері", й насправді вона – його теща.

У підсумку чоловік зізнався, що перебуває з донькою пенсіонерки у цивільному шлюбі та хотів виїхати в Італію до дитини та справжньої дружини. Аби допомогти зятеві здійснити це, теща погодилася на таку оборудку.

В результаті спроба виявилась невдалою – "подружжя" з країни не випустили, натомість передали їх співробітникам поліції.

Подібний випадок раніше був зафіксований на кордоні з Польщею. 28-річний чоловік з Рівненщини одружився зі своєю 40-річною тещею, у якої перша група інвалідності. "Молодята" розповіли, вони направлялись до Варшави лікувати зір "дружині".

Пара запевняла прикордонників, що укладений у липні шлюб був по великій любові. Згодом чоловік все ж зізнався, що новоспечена дружина – його теща й вони одружилися, аби він міг виїхати з країни.

Як виявилось, кілька днями раніше справжня дружина ухилянта виїхала з країни залізницею. А сам чоловік з тещею у цей же день спробували виїхати автівкою через пункт пропуску на Волині. Плани "подружжя" там викрили, тож наступного дня вони намагались виїхати через пункт пропуску "Рава-Руська".

Також раніше на фіктивному шлюбі викрили 29-річну жительку села Андрушівка Вінницької області, яка має другу групу інвалідності.

Жінка розміщувала оголошення в групі у соцмережі Facebook, аби заробити на чоловіках, які хотіли виїхати за кордон. Вона самостійно приїжджала з Вінниччини до "клієнтів" для оформлення "шлюбу" за місцем їх проживання. Таку "послуга" вартувала ухилянтам 5000 доларів.

Жінку затримали у Харкові після укладення фіктивного шлюбу з черговим "клієнтом".

66fba38b5d9a3.webp

66fba38b5d9a3.webp

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...