Новини компаній
11:20, 17 травня
Відмінності регулювання азартного бізнесу в Україні та Європі
Новини компаній
Сфера азартного бізнесу регулюється в більшості прогресивних країн. Утім, в уряді кожної резиденції є свої бачення та правила, за якими мають працювати оператори.
Нідерланди
Ринок азартних ігор у Нідерландах отримав законний статус у 2021-му році. Незважаючи на те, що процес триває лише три роки, Королівство Нідерландів входить до переліку держав, у яких гральний бізнес стрімко розвивається. Зокрема, на голландських теренах працює велика кількість провайдерів, які займаються розробкою програмного забезпечення. Великою популярністю тут користуються казино з 18 років, які приймають гравців з урахуванням відповідних вікових обмежень.
Паралельно уряд Нідерландів піклується про безпеку своїх громадян. Наприклад, із 1 вересня 2024 року в Королівстві почала діяти повна заборона на рекламу азартних послуг. Місцеві оператори також не зможуть залучати аудиторію за допомогою бонусів і різноманітних акцій.
Україна
Україна поповнила список європейських держав, у яких легалізовано азартний бізнес, у 2020-му році. Спочатку це рішення скептично сприймали в загальній масі, але в підсумку регулювання гральної сфери забезпечило багато плюсів: наповнення державного бюджету, створення робочих місць, розвиток культури відповідальних і дисциплінованих розваг.
Паралельно влада України рухається до інноваційних рішень, які допоможуть в онлайн режимі контролювати азартний ринок. Наразі ці завдання вирішує комісія КРАІЛ, яка веде тісну співпрацю з розробниками, податковою службою та Міністерством цифрової трансформації.
Німеччина
Німеччина довго переслідувала консервативні погляди на азартні ігри. Але, під тиском суспільства та на тлі загального прогресу цієї індустрії, місцева влада ухвалила Державний договір про гемблінг.
У документі чітко описані правила, яких повинні дотримуватися організатори. У Німеччині існують суворі обмеження на рекламу азартних ігор, ліміти на ставки та вимоги щодо самовиключення гравців. Також введено обов'язкові заходи щодо захисту гравців від ігрової залежності, включно з обмеженнями на депозити та необхідністю встановлення часу перерв для гравців. Усі оператори азартних ігор зобов'язані платити податки на доходи від своєї діяльності. Для онлайн-ігор діє податок на ставки в розмірі 5,3% від суми всіх зроблених ставок.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
10:16, 9 грудня
129
13:22, 1 грудня
11
09:19, 3 грудня
10:19, 9 грудня
32
live comments feed...