Новини компаній
15:24, 31 липня
Як здати на права у Львові? Три основні кроки для досягнення мети
Новини компаній
Щоб отримати посвідчення водія необов'язково бути власником автомобіля. Вміння водити машину – це корисна навичка, яка стане в пригоді в різних ситуаціях, коли необхідно:
- терміново підмінити водія,
- взяти в оренду машину,
- відповідати вимогам бажаної вакансії,
- вийти з критичної ситуації, що загрожує життю та здоров'ю.
Популярні автошколи Львів пропонують послуги з навчання водінню, це може бути одна-дві категорії або повний перелік категорій, регламентованих українським законодавством.
На які категорії можна здати права в Україні
У нашій країні прийнято п'ять основних категорій водіння з додатковими підкатегоріями, які стандартизують тип транспортного засобу та вік, з якого можна вчитися та здавати на права.
- А, А1 – мотоцикли, скутери, мопеди та інші двоколісні транспортні засоби (з 16 років).
- В, В1 – легкові авто, квадроцикли та трицикли (з 18 років).
- С, С1 – вантажівки (з 18 років).
- D, D1 – пасажирські автобуси (з 21 року).
- Е – транспортні засоби із причепами (з 19 років).
Після того, як ви визначитеся з категорією, необхідно зробити кілька кроків, щоб успішно здати на права та отримати заповітне посвідчення.
Крок 1. Вибираємо формат навчання
Без здобуття знань та необхідних практичних навичок здати на права ніяк не вийде. По суті є три варіанти навчання: відвідувати автошколу онлайн або очно, найняти приватного викладача або займатися самостійно. У кожному з варіантів є свої плюси та мінуси, тут важливі ваші особисті уподобання та обставини.
- Автошкола.
Ознайомтеся з пропонованим форматом навчання, почитайте відгуки, зайдіть на сайт, можна звернутися за консультацією. Хороша автошкола Львів повинна мати кваліфікований викладацький склад, усі необхідні дозвільні документи, зокрема отримати акредитацію.
- Репетитор.
Великим плюсом буде, якщо приватний викладач має досвід роботи в автошколі або працює там. Дізнайтеся, чи є у репетитора документи, які б підтверджували його кваліфікацію.
- Вивчення теорії ПДР самостійно.
Цей варіант підходить тим, хто має посидючість, вміє правильно розподіляти час і працювати з навчальною літературою та онлайн додатками з теорії ПДР.
Крок 2. Практичні виїзди
Після проходження теоретичної частини необхідно подбати про набуття практичних навичок водіння. Для проходження практики ви можете записатися в автошколу або найняти приватного інструктора, варіант зі знайомими або родичами малоймовірний, якщо ви хочете успішно скласти іспит.
Зазвичай практичні виїзди поділяються на два етапи:
- Їзда на автодромі з відпрацюванням стандартних маневрів – розвороти, задній хід, гальмування, плавний старт тощо.
- Їзда міськими вулицями. Як правило, автошколи обирають екзаменаційні маршрути, тому на тестуванні ви почуватиметеся впевнено.
Крок 3. Складання іспитів та отримання прав водія
Які іспити необхідно скласти протягом навчання? Їх декілька:
- Теорія ПДР (після вивчення в автошколі чи самостійно). Відбувається в сервісному центрі МВС, найближчому до вашого місця проживання або в установленому порядку разом із класом автошколи.
- Внутрішнє тестування з практики водіння. Проходить в автошколі, після чого ви допускаєтеся до фінальних іспитів.
- Іспит з водіння у СЦ МВС.
Якщо ви пройшли всі тести та іспити, на вас оформляється тимчасове посвідчення водія – ви зможете користуватися ним два роки. Після закінчення цього періоду ви зможете поміняти його на документ з 30-річним терміном дії.
Автошкола iDrive бажає вам успішно пройти всі етапи та отримати заслужену нагороду – права водія! Звертайтесь https://idrive.dn.ua/lviv/.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Оголошення
10:15, 9 грудня
3
09:28, 3 грудня
14:26, 9 грудня
83
09:19, 3 грудня
live comments feed...