
19:07, 18 липня 2024 р.
Пасажирка померла в експресі “Запоріжжя-Ужгород” через спеку
У нічному експресі “Запоріжжя-Ужгород” через спеку померла пасажирка.
16 липня жінка, яка прямувала до Стрия, раптово померла в купе. Попутники розповіли, що кондиціонер не працював, і температура в вагоні перевищувала 30 °C.
Подорож була нестерпною через сильну спеку. Незважаючи на подію та громадський резонанс, Укрзалізниця не надала офіційного коментаря.
Вагони потягу пройшли капітальний ремонт у 2018 році, але вентиляція в них залишається неефективною.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:20
ТОП новини
Оголошення
10:43, 14 червня
96
12:14, 19 червня
12:51, Сьогодні
1
16:53, Вчора
15