
11:47, 12 липня 2024 р.
За попередню добу гірські рятувальники двічі допомагали гостям Українських Карпат

Перше повідомлення до ДСНС Закарпаття надійшло о 18:00 про те, що пара з Одеси під час проходження туристичного маршруту втратила орієнтир на місцевості та заблукала.
25-річний чоловік та 21-річна дівчина зупинились поблизу озера Івор, де їх невдовзі знайшли та транспортували до тимчасового місця проживання фахівці гірського пошуково-рятувального відділення села Кваси.
Вдруге квасівські гірські пошуковці залучались о 19:30 в районі гори Близниця. На сполох забила мати одного з мандрівників та повідомила за номером 101, що в процесі спуску з полонини Драгобрат 19-річний мешканець Краматорська та його супутниця з Прилук потрапили під зливу, змокли і до того всього дівчина підвернула ногу. Через це туристи були змушені розгорнути намет. Надзвичайники, діставшись до місця, надали травмованій домедичну допомогу та доправили їх до с. Кваси.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Оголошення
12:24, 3 травня
82
09:34, Вчора
15:45, Вчора
325
16:54, 1 травня
3
16:54, 1 травня
live comments feed...