
17:37, 3 липня 2024 р.
Відключення світла можуть стати менш тривалими наприкінці липня - радник Шмигаля
У кінці липня очікується вихід з ремонтів генеруючого обладнання, що покращить ситуацію в енергосистемі.
Про це в ефірі "Суспільного" розповів радник Прем'єр-міністра України, член наглядової ради НЕК "Укренерго" Юрій Бойко.
"Ми очікуємо у кінці липня покращення ситуації, бо є низка очікувань щодо виходу з ремонтів обладнання, що виробляє електроенергію. Крім того, традиційно для нашого кліматичного регіону очікується зниження температури", - сказав Бойко.
При цьому дефіцит в енергосистемі хоч і залишиться, однак буде суттєво меншим порівняно із поточною ситуацією.
Експерт зауважив, що висока температура повітря призвела до більшого навантаження в системі, а відповідно – до значних обсягів обмежень.
"Не кожен день ми максимальний обсяг електроенергії імпортуємо. В останні дні цей обсяг знизився. Але НЕК «Укренерго», добирає до цього максимального рівня шляхом залучення аварійної допомоги від наших сусідів, активуючи відповідні запити", - пояснив Бойко.
За його словами, у сусідніх країнах також спостерігається спекотна погода та збільшення навантаження на енергосистему. Це впливає на їхню здатність надати аварійну допомогу Україні.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Наймасштабніша різдвяна вечеря в Україні у 2025 році
Партнерський матеріал
15:00
Вчора
12:59
24 грудня
Вибір веб-студії в Ужгороді: на що звернути увагу замовнику
Новини компаній
12:00
24 грудня
12:11
22 грудня
Оголошення
19:11, 25 грудня
5
15:51, 19 грудня
12:29, 17 грудня