• Головна
  • 128 ОГШБр відзначає День нарукавного знаку: Символ життя, жертовності і шість чеснот гірського штурмовика
19:23, 29 травня

128 ОГШБр відзначає День нарукавного знаку: Символ життя, жертовності і шість чеснот гірського штурмовика

Сьогодні, 29 травня, 128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада відзначає День нарукавного знаку, який також відомий як шеврон. Цього року виповнюється п'ять років з моменту затвердження остаточного вигляду емблеми бригади.

Шеврон являє собою щит англійської форми розміром 80 на 80 мм. Його фон має чорний (темно-сірий) колір, що символізує берет гірської піхоти та Чорну гору - один з головних символів Закарпаття.

Центральним елементом знаку є срібний Костиль (також відомий як Антоніївський хрест або тау-хрест). Він символізує життя та жертовність. Антоніївський хрест також можна інтерпретувати як першу букву "Т" у слові "Transcarpathia" (Закарпаття).

В центрі щита перехрещені дві срібні сокири (бартки) та стилізована під сонце срібна квітка едельвейсу, що має десять променів. Промені символізують десять закарпатських етносів, представники яких служать у бригаді. Шість чорних крапок по центру знаку представляють шість чеснот гірського штурмовика: вірність, честь, чесність, відвага, обов'язок та самовідданість.

Нарукавний знак з перехрещеними бартками та едельвейсом свідчить про приналежність до одного з найкращих бойових підрозділів Збройних Сил України - 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, яка завдяки героїзму та самовідданості своїх воїнів стала легендарною!

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#128ОГШБр #ДеньНарукавногоЗнаку #Закарпаття #ГірськіШтурмовики #Символ #Честь #Відвага #Самопожертв
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...