![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
08:55, 16 травня
День вишиванки: в Ужгороді діти виготовили патріотичне вбрання для ляльок-мотанок
В межах національно-патріотичної акції «Духовний код нації» до Дня вишиванки, який святкують сьогодні, 16 травня, співробітники сектору ювенальної превенції зустрілися із учнями одного з ліцеїв міста Ужгород. Про це розповіли на сайті Національної поліції Закарпаття.
Ювенали організували творче заняття, на якому разом із школярами виготовляли одяг, прикраси та головні убори для ляльок-мотанок. Хлопчики й дівчатка охоче оздобили ляльок різними орнаментами вишиванки притаманними нашому регіону та додали блакитно-жовті стрічки.
«Такі цікаві інтерактиви не тільки розвивають творчі здібності молоді, а й виконують не мало важливу функцію – виховують патріотизм та пошану до духовних цінностей української нації», – зазначила начальник сектору ювенальною превенції Ужгорода Тетяна Варга.
Нагадаємо: насичена програма заходів до Дня вишиванки у музеї, бібліотеці та філармонії
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...