
15:12, 12 травня 2024 р.
Постріли в горах: прикордонники зупинили вісьмох "верхолазів", які прямували до Румунії
Впродовж минулої доби прикордонники Мукачівського загону на Закарпатті затримали вісьмох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон з Румунією через гори.
Одну з груп, що складалася з трьох чоловіків з Хмельницької та Рівненської областей, помітили з повітря під час патрулювання.
Чоловіки йшли до Румунії, подолавши вже частину шляху.
Ще двох чоловіків з Київської та Херсонської областей затримали за 7 кілометрів від кордону.
Прикордонникам довелося здійснити кілька попереджувальних пострілів, щоб зупинити "верхолазів", які намагалися втекти.
Житель Львівської області планував перетнути кордон через озеро Бребенескул.
Троє його "колег" з Миколаївської та Одеської областей збиралися підкорювати гору Клифа.
Ще одного чоловіка з Житомирщини затримали, коли він йшов у високогір'я Карпат з метою незаконного перетину кордону.
Всіх затриманих доставили до прикордонного підрозділу для з'ясування обставин правопорушення.
На них склали протоколи за ст. 204-1 КУпАП ("Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України") і скерували справи до суду.
Прикордонна служба України закликає громадян не наражати себе на небезпеку та не намагатися незаконно перетнути кордон.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Шок-ціни на меблі в Ужгороді: купуйте вигідно, а не дорого
Новини компаній
17:00
11:00
Вчора
Фонд Андрія Матюхи допоміг втілити міжнародну мистецьку ініціативу «ORIGAMI for UKRAINE» у столиці
Пресреліз
16:00
22 квітня
17:41
21 квітня
16:34
21 квітня
14:51
21 квітня
Оголошення
11:46, 17 квітня
21:34, 20 квітня
79
14:08, 15 квітня
23
10:02, Сьогодні
129
live comments feed...