• Головна
  • Вітенчук забиває найпізніший гол в історії УПЛ та приносить "Минаю" перемогу над "Ворсклою"
09:56, 12 травня

Півзахисник "Минаю" Вадим Вітенчук став автором історичного голу у матчі 28-го туру Української Прем'єр-ліги проти "Ворскли".

27-річний футболіст забив з пенальті на 101-й хвилині (100'24") і встановив новий рекорд найпізнішого голу в історії вищого вітчизняного дивізіону.

Попереднє досягнення належало нападнику "Вересу" Марко Мрвальєвичу, який забив на 98-й хвилині.

Гол Вітенчука не лише приніс "Минаю" перемогу з рахунком 2:3, але й  покращив становище команди в турнірній таблиці.

Завдяки цій перемозі "Минай" піднявся на передостанню, 15-ту, сходинку і тепер має кращі шанси на збереження прописки в УПЛ.

Матч був напруженим і тримав уболівальників у напрузі до самого кінця.

"Ворскла" двічі виходила вперед у рахунку, але "Минай" не здався і зумів здобути вольову перемогу.

Вадим Вітенчук став справжнім героєм матчу, забивши переможний м'яч і встановивши історичний рекорд.

Вітенчук забиває найпізніший гол в історії УПЛ та приносить "Минаю" перемогу над "Ворсклою", фото-1

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!