11:00
Вчора
За два дні на території області було зафіксовано 7 виїздів для ліквідації загорань сухої трави та сміття на відкритій території.
Беззаперечним лідером стала Мукачівщина з 4 пожежами, на одній із яких – у селі Нижні Ворота – вогнеборці вберегли від знищення будівлю аптеки. В Ужгородському районі виникло два такі загорання й одне – у Берегівському.
Загалом полум’я знищило 2,6 га рослинності. І ця цифра була б значно більшою, якби не пильність небайдужих очевидців та оперативність рятувальників. Тож ми в черговий раз закликаємо людей припинити практику випалювання сухостою і берегти закарпатські екосистеми від вогню!
Пресслужба ГУ ДСНС у Закарпатській області
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!