![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
09:52, 3 квітня
Тримання під вартою із заставою у понад 240 тис. грн кожному – на Мукачівщині обрали запобіжні заходи підозрюваним у наркоторгівлі
За процесуального керівництва Мукачівської окружної прокуратури двом підозрюваним у незаконному збуті наркотиків і психотропів (ч. 2 ст. 307 КК України) обрали запобіжні заходи.
Це – тримання під вартою з можливістю внести 242 тис. грн застави кожному.
Йдеться про два випадки розповсюдження заборонених речовин, нещодавно задокументовані на території Мукачівщини. Так, 33-річний місцевий житель систематично збував населенню канабіс і метамфетамін на території різних населених пунктів району.
Інший підозрюваний – 34-річний житель с. Ключарки. Чоловік підшукав особу для систематичного збуту наркотичних засобів і психотропних речовин, зустрічі проводив як поблизу свого помешкання, так і в громадських місцях. За попередньо домовлені суми коштів надавав «клієнту» згортки з канабісом і метамфетаміном.
Наразі розслідування у кримінальних провадженнях триває. Якщо вину чоловіків доведуть, їм загрожуватиме від 6 до 10 років ув’язнення з можливою конфіскацією майна.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
19:44, 24 липня
14:05, 14 липня
12:51, 21 липня
1
16:54, 18 липня
1
live comments feed...