• Головна
  • Декларація з лікарем за НСЗУ в Ужгороді
Новини компаній
15:41, 7 березня

Декларація з лікарем за НСЗУ в Ужгороді

Новини компаній
Декларація з лікарем за НСЗУ в Ужгороді, фото-1

Декларація з лікарем — це двосторонній документ затвердженого зразка, укладання якого є підтвердженням наміру пацієнта обслуговуватися в обраного терапевта. Підписати декларацію з лікарем в Ужгороді можна, завітавши до медичного центру «ОН Клінік Ужгород», який уклав договір з Національною службою здоров’я України (НСЗУ).

НСЗУ — це уповноважений орган, якій відповідає за фінансування медичного обслуговування населення і здійснює розрахунки з медичними закладами за послуги, надані пацієнтам на договірній основі. Записатися на прийом до терапевта можна через офіційний сайт медичного центру «ОН Клінік Ужгород» у цілодобовому режимі.

Для чого потрібна декларація з лікарем?

Підписувати декларацію з лікарем потрібно для отримання безперешкодного доступу до широкого переліку медичних послуг. Шляхом підписання декларації, яка не належить до категорії юридичних документів, пацієнт інформує НСЗУ, що оплата за медичне обслуговування має перераховуватися на користь обраного медичного закладу.

Декларація з лікарем не має визначеного терміну дії. Пацієнт за власним бажанням може у будь-який момент розірвати декларацію з попереднім лікарем і переукласти декларацію з іншим лікарем (скасування попередньої декларації здійснюється автоматично). Декларація з лікарем приватної клініки підписується без прив’язки до місця проживання чи реєстрації.

Що дає декларація з лікарем «ОН Клінік»?

Декларація з лікарем дає право на безоплатні консультації, діагностику та лікування травм, отруєнь, невідкладних станів і захворювань, що протікають у гострій або хронічній формах. Затверджений перелік медичних послуг опублікований на офіційному сайті Національної служби здоров’я України. Список безоплатних послуг за НСЗУ, які надаються після реєстрації декларації з лікарем «ОН Клінік Ужгород»:

1. Консультації (амбулаторно).

2. Діагностика окремих органів та систем (наприклад, дихальної, зорової або серцево-судинної).

3. Вакцинація відповідно до календаря щеплень (декларація з лікарем потрібна для безоплатного отримання послуги вакцинації, при цьому пацієнт оплачує лише вартість вакцини).

4. Видача направлень на експертизи, «лікарняних листків» (листків непрацездатності) та інших документів, передбачених законодавством.

5. Лабораторні аналізи (тільки за направленням сімейного лікаря). Перелік безоплатних аналізів, які входять до декларації з лікарем (приклади):

  • лабораторні дослідження сечі (визначення кислотності (pH), щільності, прозорості, кольору, вмісту еритроцитів, епітеліальних клітин, білку, лейкоцитів, глюкози, циліндрів, солей, бактерій, кетонових тіл);
  • лабораторні аналізи крові (загальний, на вміст глюкози, з лейкоцитарною формулою). Дослідження дозволяють отримати інформацію про гематокрит, концентрацію сегментоядерних, паличкоядерних нейтрофілів, лейкоцитів, тромбоцитів, еозинофілів, базофілів, моноцитів, лімфоцитів, еритроцитів і гемоглобіну у крові;
  • аналіз на загальний холестерин;
  • дослідження на коронавірус (тест на антиген SARS-CoV-2);
  • експрес-тести (на вагітність, тропонін, ВІЛ, гепатит).

Кількість амбулаторних прийомів, консультацій, діагностичних, терапевтичних і профілактичних заходів та процедур, що можуть проводитись протягом року в межах пакета медичних послуг за НСЗУ, не лімітується, проте їх доцільність визначається лікарем. Якщо пацієнт не уклав декларацію з лікарем, він також може отримати зазначені послуги, але на платній основі.

Як укласти декларацію з терапевтом «ОН Клінік»?

Щоб підписати декларацію з лікарем, необхідно завітати до медичного центру «ОН Клінік Ужгород». Порядок укладання декларації з терапевтом:

  • Запис на прийом до лікаря (відповідно до графіка роботи медичного центру, який розташований за адресою: м. Ужгород, вул. Д. Богуславського 4).
  • Візит до медичного центру. Перелік документів для підписання декларації з лікарем включає ІПН і паспорт. Також потрібен мобільний телефон, на який прийде СМС з кодом підтвердження. Для оформлення декларації з лікарем на дитину віком до 14 років потрібне свідоцтво про народження і присутність одного з батьків або опікунів.
  • Внесення інформації про пацієнта до загальнодержавної бази даних та перевірка на відсутність помилок.
  • Підпис двох роздрукованих екземплярів декларації (один — для пацієнта, інший — для медичного центру).

Процедура оформлення декларації з приватним лікарем зазвичай триває близько 20 хвилин. Можливість підписання декларації віддалено (у режимі онлайн) не передбачена. Також законодавство не дозволяє укладати декларації одночасно з кількома лікарями.

Обслуговування пацієнтів за договором з НСЗУ в Ужгороді

На прийомі лікар вивчає анамнез, проводить огляд, за потреби призначає обстеження та лікування. Також за результатами первинного прийому пацієнт може отримати направлення на консультації вузькопрофільних спеціалістів.

Доцільність проведення телефонних, онлайн-консультацій або виїзду до пацієнта додому визначає сімейний лікар. Окрім безоплатних медичних послуг, пацієнт за бажанням може отримувати додаткові платні послуги, що надаються медичним центром. При виникненні потреби укласти декларацію з лікарем або отримати консультацію терапевта можна записатися на прийом за телефоном або через сайт медичного центру «ОН Клінік Ужгород».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОН Клінік Ужгород #on clinic
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...