11:00
Вчора
За дорученням Президента України в прифронтових та прикордонних регіонах активно продовжується робота з нарощення бойових можливостей оборонних рубежів. Щодня посилюються оборонні позиції України.
Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.
"Будівельники й інженери з нашого краю разом з технікою в цілодобовому режимі попри постійні атаки ворога будують лінію оборони та військові інженерно-технічні споруди, облаштовують системи загороджень тощо. Дякую кожному фахівцю, який зараз у надскладних умовах допомагає посилювати захист нашої України! Ми пишаємося! Закарпаття пишається!" - йдеться у повідомленні
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!