11:00
Вчора
Вчора, у Міжнародний день протидії булінгу, ми провели лекцію з учнями третього класу у школі Ужгорода. Про це розповіли на сторінці патрульної поліції Закарпаття у Фейсбуці.
"Привертаючи увагу проблемі булінгу, ми сподіваємося створити безпечне середовище для кожного учня. Підтримайте нас у цьому важливому завданні, будуючи дружелюбні стосунки в навчальних закладах", - йдеться у дописі патрульних.
Читайте також: ужгородські школярі разом з прикордонниками виготовляли окопні свічки
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше