![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
11:35, 22 лютого
Закарпатців запрошують на роботу до Територіального управління Служби судової охорони
![Закарпатців запрошують на роботу до Територіального управління Служ... Закарпатців запрошують на роботу до Територіального управління Служби судової охорони](/dist-assets/images/cap.jpg)
Територіальне управління Служби судової охорони у Закарпатській проводить відбір на посади співробітників підрозділів охорони для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку у судових установах м.Ужгорода, Мукачева, Хуста та Тячева.
Пропонується стабільне грошове забезпечення, повний соціальний пакет (щорічна оплачувана відпустка терміном від 30 діб, гарантована фін. допомога у разі ушкодження здоров’я під час несення служби, пільгове пенсійне забезпечення), можливість професійного росту, комфортні умови служби.
Співробітникам присвоюються спеціальні звання, вони забезпечуються форменим одягом, проходять первинну підготовку, а також несуть службу, за місцем дислокації підрозділу та виконують завдання з охорони громадського порядку у судових установах області.
Вимоги:
- повна загальна середня освіта;
- вік від 18 до 45 років;
- неупередженість та порядність;
- наполегливість, рішучість, стійкість до стресу, емоційних та фізичних навантажень.
Деталі за телефоном +380 97 14 35 541.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
10:50, 19 липня
3
09:52, 19 липня
84
07:29, 17 липня
live comments feed...