
11:02, 16 лютого 2024 р.
ДТП у Вільхівцях: 25-річний водій у реанімації

У селі Вільхівці Тячівського району увечері, 15 лютого, відбулося ДТП: зіштовхнулися дві машини марки “БМВ”. Є постраждалий, він зараз перебуває у реанімації.
Як повідомили у пресслужбі Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги, внаслідок зіткнення двох іномарок важкі травми отримав 25-річний водій джипу. У чоловіка – політравма. Медики зафіксували, знеболили та стабілізували стан пацієнта і доставили до Тячівської районної лікарні. Зараз чоловік знаходиться у реанімаційному відділенні. За словами медиків лікувального закладу – стан його важкий, але стабільний.
Ще двоє учасників ДТП - водій та пасажир БМВ від медичної допомоги відмовились.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
ТОП новини
Оголошення
13:45, 17 червня
3
16:53, 24 червня
16:53, 24 червня
20
16:53, 24 червня
26