• Головна
  • Жировловлювач для кухні: що потрібно знати про незамінного «помічника»?
Новини компаній
10:06, 29 січня

Жировловлювач для кухні: що потрібно знати про незамінного «помічника»?

Новини компаній

Каналізація в будинку чи квартирі потребує регулярного догляду та захисту. Основною причиною засмічення труб є жир, що накопичився. Такий тип відходів твердне, і зменшує просвіт труб. Бруд, при процесі окислення, провокує появу неприємного запаху і служить чудовим середовищем для розмноження бактерій. Для виключення такої ситуації, потрібні жировловлювачі для дому, які монтуються під раковину.

Жировловлювач для кухні: що потрібно знати про незамінного «помічника»?, фото-1

Навіщо проводити встановлення техніки?

Конструктивно пристрій представлено у вигляді ємності з системою перегородок і відсіків, в яких накопичуються відходи. У побутових умовах, монтаж не вимагає багато часу і не створює складнощів. Але мало хто знає про користь такого обладнання. По-перше, можна довше зберігати чистоту та справність системи каналізації, що дозволяє знизити витрати на сантехніка.

Набагато простіше поставити жироловку, ніж потім боротися із відкладенням. По-друге, відходи не будуть завдавати шкоди оточенню, оскільки їх можна буде утилізувати у спеціально відведених місцях. До переваг покупки та встановлення пристрою можна віднести:

  • Компактність та невелику вагу, що не потребує багато вільного простору;
  • Зручність та легкість монтування;
  • Стійкість до корозії, що продовжує термін експлуатації;
  • Відсутність витрат електроенергії, що не менш важливо;

У продажу пропонується широкий асортимент моделей, тому проблем із вибором не виникне.

Вибір та розміщення жировловлювача

Побутове обладнання розраховане на невелику кількість відходів. Продуктивності техніки буде достатньо для очищення стічних вод від посудомийки. Навіть за умов маленької площі кухні, проблем із розміщенням не виникне. Суть роботи максимально проста: брудна вода потрапляє в злив, після чого в жироловку. У ній плівка залишається на поверхні, а вода, очищена від масляних частинок, стікає в каналізацію.

При установці потрібно підібрати рівну горизонтальну поверхню. До виробу треба забезпечити вільний доступ, оскільки кришка повинна легко зніматися для спрощення очищення. Вхідний патрубок приєднується до мийки, а вихідний – до каналізаційної труби. Після цього, ємність наповнюється водою, для перевірки герметичності. Не забувайте про те, що жирові відходи потрібно регулярно видаляти, наприклад, за допомогою біопрепаратів, безпечних для людини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...