• Головна
  • Пружинний та безпружинний матрац: який краще вибрати для комфортного сну
Новини компаній
11:32, 23 січня

Пружинний та безпружинний матрац: який краще вибрати для комфортного сну

Новини компаній

Усі види матраців можна класифікувати у дві головні категорії: пружинні та безпружинні. Пружинні моделі відрізняються наявністю пружинного блоку та, як правило, характеризуються більшою м'якістю.Безпружинні матраци мають конструкцію зі щільним наповнювачем, таким як натуральний латекс, кокосове волокно або піна з ефектом пам'яті. Ці матеріали є безпечними, не викликають алергії та забезпечують анатомічну підтримку хребта.

Пружинний та безпружинний матрац: який краще вибрати для комфортного сну, фото-1

Купити пружинний матрац або безпружинний з відмінною якістю можна у магазині Amebli. Однак спочатку важливо зрозуміти, у чому особливості та основні відмінності пружинного блоку та безпружинного. Розгляньмо детальніше питання про основні характеристики цих двох типів матраців.

Основні відмінності та особливості

Жоден спеціаліст точно не відповість на питання: який матрац краще. Однак між пружинними та безпружинними моделі справді є певні відмінності. Розглянемо основні:

Ортопедичні характеристики.

Безпружинні варіанти з кокосовою койрою або латексом відрізняються більшою жорсткістю. Вони ідеально підходять для маленьких дітей, де хребет активно розвивається і потрібна надійна підтримка. Натуральний латекс також міцний, майже не продавлюється і повторює контури тіла.

Пружинні матраци з блоками "Покет Спрінг" володіють високими ортопедичними властивостями. Загалом такі вироби мають більшу м’якість та добре підходять для дорослих та літніх людей.

Корисна площа спального місця.

Моделі без пружин не мають каркаса по периметру, тому спати на них комфортно по всій площі. У пружинних матрацах каркас робить краї більш жорсткими.

Накопичення пилу.

Безпружинні матраци не збирають пил, оскільки вони не мають порожнин всередині. А от у пружинних матрацах є порожнини, де теоретично може накопичуватися пил. Однак у деяких моделях, завдяки шару латексу та якісним захисним чохлом, пил майже не потрапляє всередину.

Волога.

Безпружинні матраци добре пропускають вологу та добре вентилюються, що запобігає утворенню цвілі, грибків та пилових кліщів. Щодо пружинних матраців — в бюджетних моделях може накопичуватися волога, але сучасні моделі з латексними прошарками та щільними чохлами з мікропорами дозволяють уникнути цієї проблеми.

Термін служби матраца залежить не лише від конструкції, але в середньому безпружинні матраци служать близько 15 років, водночас як пружинні можуть прослужити до 10 років.

Яку жорсткість матраца вибрати?

Якщо вам потрібно визначитися між покупкою жорсткого чи м'якого матраца, то незалежно від його конструкції, рекомендуємо врахувати такі основні критерії:

  • Вік: чим старша людина, тим більш підходить м'який матрац.
  • Вага: м'які моделі підходять для людей з вагою до 55 кг, середньої жорсткості — від 60 до 90 кг, а дуже жорсткі рекомендовані особам із вагою понад 90 кг.
  • Улюблена поза сну: враховуйте положення, в якому вам зазвичай комфортно спати. Наприклад, для тих, хто спить на боці, підходять м'які моделі, а на спині — середньої жорсткості. Любителям спати на животі рекомендується вибирати жорсткі матраци.
  • Спосіб життя: спортсмени зазвичай почуваються комфортніше на жорстких матрацах, водночас тим, у кого спорт не є стилем життя, може підійти м'яка модель.
Пружинний та безпружинний матрац: який краще вибрати для комфортного сну, фото-2

Варто уникати занадто жорстких або м'яких матраців, оскільки перший може бути незручним для сну, а другий — не надає достатньої підтримки спини та суглобів. Найкраще вибрати універсальну модель — середньої жорсткості. Однак рекомендується за можливості приїхати у салон та спробувати полежати та посидіти на матраці, аби визначити, чи підходить він вам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...