
12:58, 21 січня 2024 р.
Шахраї підробляли корм для тварин відомого закарпатського виробника
Корм для собак закарпатської торгової марки "ПанПес" підробляли та продавали в сусідніх областях. Про це повідомив в соцмережах власник торгового бренду Андрій Хрипта.
Відома ТМ "ПанПес" за дисконтною ціною – легко потрапляла на прилавки, в основному спеціалізованих магазинах та ринках. Про якість звичайно ніхто не цікавився.
Коли корм опинявся у кінцевого клієнта, почалися дзвінки на гарячу лінію компанії. Запах і колір відрізнявся від звичайного, низьке поїдання домашніми улюбленцями відразу насторожувало покупців.
Лабораторна перевірка підтвердила, що вказана продукція є сурогатом.
Національна поліція в Закарпатській області вчора накрила один із "фейкових" складів у Чернівцях і вилучила всю наявну контрафактну продукцію.
Читайте також: Закарпатські прикордонники з дрона зафіксували незаконний видобуток корисних копалин
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Тематична вечірка: як перетворити день народження на кіноісторію
Новини компаній
13:00
Вчора
Про перший клас безпеки у Свалявській громаді
Новини компаній
15:00
28 серпня
15:00
28 серпня
Користувацький досвід стає ключовим чинником утримання клієнтів
Новини компаній
17:30
27 серпня
15:38
25 серпня
Оголошення
11:26, 23 серпня
11:26, 23 серпня
11:26, 23 серпня
11:26, 23 серпня