
12:39, 11 січня 2024 р.
Віднині в Україні по-новому маркуватимуть упаковки сигарет — стане більше інформації про шкоду куріння
З 11 січня 2024 року виробники тютюнових виробів мають розміщувати на упаковках із сигаретами оновлені медичні попередження.
Про це повідомили на сайті Центру громадського здоровʼя.
«В Україні куріння забирає в середньому 130 000 життів на рік, а такі маркування пачок показали свою ефективність у таких прогресивних країнах, як Канада та Австралія, і мають посилити ефект антитютюнових обмежень та спонукати курців до відмови від куріння», — зазначають у МОЗ.
Тепер на 65% площі упаковки буде розміщено зображення хвороб, спричинених курінням, і текст, який застерігає про шкоду і наслідки куріння. Загалом затверджено 14 наборів таких медичних попереджень.
Також на пачці буде розміщено QR-код із посиланням на сервіс Центру громадського здоровʼя «Я кидаю курити». Сайт містить доказові дієві методи, які допоможуть кинути палити.
Впровадження оновленого маркування — важливий етап імплементації директиви Єврокомісії 40/2014, яка передбачає комплекс заходів для захисту населення від шкоди тютюнових виробів та електронних сигарет.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Тематична вечірка: як перетворити день народження на кіноісторію
Новини компаній
13:00
Вчора
Про перший клас безпеки у Свалявській громаді
Новини компаній
15:00
28 серпня
15:00
28 серпня
Користувацький досвід стає ключовим чинником утримання клієнтів
Новини компаній
17:30
27 серпня
15:38
25 серпня
Оголошення
11:26, 23 серпня
11:26, 23 серпня
11:26, 23 серпня
11:26, 23 серпня