
19:05, 14 грудня 2023 р.
В Закарпатті зафіксовано підтверджений випадок сказу у собаки
Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області інформує, що відповідно звіту про дослідження патологічного (біологічного) матеріалу випробувального центру Закарпатської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 13.12.2023р. встановлено діагноз – сказ собаки в с. Вільшани на Хустщині.
З метою координації заходів з локалізації та ліквідації сказу заплановано проведення засідання ДНПК при Хустській районній адміністрації, на якому буде затверджено план заходів з попередження поширення та ліквідації сказу на території с. Вільшани, Хустського району.
Протягом 2023 року в Закарпатській області зафіксовано 14 випадків сказу серед домашніх улюбленців через контакт з інфікованою дикою твариною.
Для підвищення рівня обізнаності про правильне поводження та утримання домашніх улюбленців та ліквідації сказу, фахівці ветеринарної медицини ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області закликають краян щепити тварин вакциною проти сказу.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:35, 3 лютого
3
14:11, 13 лютого
13:57, 13 лютого
live comments feed...